Dzień Pluszowego Misia w Jodłówce Tuchowskiej

Dnia 25 listopada przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia. W bieżącym roku dzieci z Przedszkola w Jodłówce Tuchowskiej świętowały ten dzień w Filii Biblioteki w dniu 24 listopada. Dzieci wraz ze swoimi pluszowymi przytulankami oraz opiekunką Anną Swoszowską przybyły na godzinę ósmą. Przygotowano kilka atrakcji, m.in.: głośne czytanie opowiadań o przygodach Kubusia Puchatka. Pielęgniarka Monika Wzorek czytała opowiadanie serii „Przygody w Stumilowym Lesie” pt.: „ Deszczowy dzień”, natomiast bibliotekarka „ Puchatkowe sąsiedztwo” W.Disneya w przekładzie Natalii Usenko. Wielką radością cieszyły się warsztaty plastyczne na których dzieci wyklejały piękne kolorowe misie. Prace będzie można podziwiać na wystawie w bibliotece. Tańczono i śpiewano piosenki oczywiście o misiach oraz korzystano z wyposażenia biblioteki; piłkarzyków, gier planszowych, puzzli, zabawek oraz Internetu. Dzieciom, które nie były zapisane do biblioteki założono kartę czytelniczą oraz wypożyczono książeczki. Nie zabrakło również łakoci w postaci piernikowych misiów oraz cukierków. Czas upłynął do godziny dwunastej trzydzieści bardzo radośnie i wesoło. Dziękuję za wspólną zabawę i zapraszam do korzystania z Biblioteki.