Biblioteka jest teraz otwarta

Gwarno i wesoło w bibliotece w Jodłówce Tuchowskiej

Przez dwie kolejne środy od godz. ósmej do godz. dziesiątej biblioteka gościła najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej w Jodłówce Tuchowskiej. 10 października przybyły dzieci klasy pierwszej z wychowawczynią Agnieszką Cygan, natomiast 17 października Przedszkolaki Anną Swoszowską. Obie grupy spędziły czas w bibliotece korzystając z gier świetlicowych, piłkarzyków, Internetu oraz gier na konsoli X-box. Było też głośne czytanie przez bibliotekarkę wierszy patriotycznych dla dzieci Anny Paszkiewicz „Nasza Polska” oraz Juliana Tuwima – „Rzepka”. Dzieciom wypożyczono książki do domu i po dwugodzinnym pobycie w bibliotece przeszły do filii DK na warsztaty. Dziękujemy rodzicom za przywiezienie dzieci do biblioteki, aby tutaj mogły radośnie spędzić czas oraz zapraszamy ponownie.