Biblioteka jest teraz otwarta

„Noc w bibliotece” w Jodłówce Tuchowskiej już za nami.

27 stycznia na rozpoczęcie ferii zimowych Filia Biblioteki Publicznej w Jodłówce Tuchowskiej przy współpracy z Elżbietą Wiejacką bibliotekarką szkolną już kolejny raz zorganizowała dla dzieci i młodzieży „ Noc w bibliotece”. Swoją obecnością zaszczyciły nas: Bożena Wrona Dyrektor Biblioteki Publicznej w Tuchowie oraz Katarzyna Osika Dyrektor naszego Zespołu Szkół. Zabawa trwała od godziny 18 do 23. Grupa liczyła trzydzieści jeden osób oraz opiekunowie. Na uczestników czekało wiele atrakcji min.: konkursy: recytatorski- „Wiersz dla Ciebie”, plastyczny- „ Moja zakładka do książki”, wiele emocji było podczas turnieju piłkarzyków oraz gry w „gorącego ziemniaka”. Zwycięzcom zostały wręczone nagrody. Członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki i nie tylko czytali na głos fragmenty „Koszmarnego Karolka”. Cały czas korzystano z gier na konsoli X-box, Internetu, szachów oraz gier planszowych. Organizatorzy i rodzice zadbali także o poczęstunek dla dzieci i młodzieży. Pobyt umilała nam Weronika grając na gitarze przy akompaniamencie rówieśników i dorosłych. Czas szybko nam upłynął i o godz. 23 z żalem musieliśmy zakończyć zabawę. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że chcą spotkać się na Ogólnopolskiej Nocy Bibliotek. Dziękujemy wszystkim którzy pomogli w organizacji.