Spotkanie DKK w Jodłówce Tuchowskiej

Dnia 11 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki. Tematem do dyskusji była powieść fantastyczna Ricka Riordana pt.: ” Złodziej pioruna”. W lekturze zafascynowały nas postaci bohaterów, ich dokonania oraz nawiązanie tematyką do mitologii. Poruszyła nas historia syna Posejdona walczącego o życie najbliższych i przeżywającego niesamowite przygody np. w krainie świata podziemnego. Książkę czyta się błyskawicznie. Napisana jest prostym, przyjemnym językiem, który sprawia, że czytelnik nie może się oderwać od lektury i czeka na kolejne wydarzenie. Młodych czytelników, którzy poszukują ciekawych książek, zachęcamy do przeczytania tej powieści oraz dalszych losów bohaterów zawartych w kolejnych tomach serii: „Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy”.