Atrakcyjny dostęp do e-booków!

logo-legimi-mainOd listopada mamy dla naszych czytelników nową ofertę. Darmowy dostęp do 16000 e-booków. Każdy zarejestrowany czytelnik Biblioteki Publicznej w Tuchowie oraz jej filii może zgłosić się do nas po darmowy kod dostępu do bazy e-booków i przez miesiąc korzystać z usługi. Aby uzyskać dostęp na kolejny miesiąc należy zgłosić się ponownie do biblioteki lub wysłać prośbę na adres biblioteka@tuchow.pl. Liczba kodów jest ograniczona, więc kto pierwszy ten skorzysta. Logowanie odbywa sie przez stronę legimi. Są to e-booki pochodzące z różnych wydawnictw (m.in. Zysk i S-ka; Prószyński; Czarne; WAB; Świat Książki; Publicat; Czarna Owca; Sonia Draga; Albatros; Fabryka Słów). Nie brak jest nowości wydawniczych. Oferta jest dostępna dzięki przystąpieniu naszej palcówki do konsorcjum 19 bibliotek publicznych województwa małopolskiego oraz Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej z firmą Legimi.
Zachęcamy do skorzystania!!!!