Kontakt

Biblioteka Publiczna w Tuchowie
ul. Chopina 10
33-170 Tuchów
NIP 993-02-45-321
tel.: (+48) 14 652 50 08
e-mail: biblioteka@tuchow.pl

Biblioteka jest teraz nieczynna

Legimi

W naszej bibliotece można korzystać z książek na platformie Legimi

  1. Aby uzyskać dostęp do zasobu Legimi musisz posiadać ważną kartę Biblioteki Publicznej w Tuchowie.
  2. Ilość dostępnych kodów jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
  3. Kody można zamawiać osobiście, telefonicznie lub mailowo, nie wcześniej niż pierwszego dnia miesiąca na który są wydawane.
  4. Kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany i jego ważność wygasa po miesiącu.
  5. Po kolejny kod należy ponownie zgłosić się według powyższych zasad.
  6. Kody wydawane są w pierwszym dniu miesiąca, jeśli wypada sobota lub niedziela, to kody wydawane są w najbliższy poniedziałek.

Zasady korzystania z Legimi 

Po założeniu konta na stronie Legimi Czytelnik pobiera darmową aplikację w systemie Android lub IOS ze sklepu Google Play, App Store, Windows Phone Store, które pozwolą na czytanie e-booków. Czytelnik może zainstalować aplikację na dwóch urządzeniach spośród następujących: tablet, komputer, smartfon, e-czytnik. Czytelnik może korzystać z usługi przez 30 dni (np. od 10 listopada do 10 grudnia) od momentu wprowadzenia na swoim koncie kodu dostępu. Jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca czytelnik nie aktywuje pobranego w bibliotece kodu (np. kod pobrany 10 listopada musi zostać aktywowany do 30 listopada), kod ten wygasa, a kolejny kod będzie musiał ponownie pobrać w bibliotece. W ewentualnych sprawach technicznych Czytelnik Biblioteki proszony jest o kontakt z działem technicznym Legimi pod adresem e-mail: support@legimi.com.