Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

W dniu 1 XII 2017 odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Szkole Podstawowej w Burzynie.
Po raz pierwszy spotkałyśmy się w nowym pomieszczeniu naszej szkolnej biblioteki.
Rozmawiałyśmy o ostatnio przeczytanej książce „Niewidoczni akademicy”Terrego Pratchetta.
Kolejna ksiażka o magii i magicznym uniwersytecie nie przemówiła do nas jednak. Może dlatego, że magiczny uniwersytet kojarzy się nam oczywiście z Harry Potterem, a tej książce w naszej opinii dorównać trudno.