Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Jodłówce Tuchowskiej.

DSC_142428 września odbyło się pierwsze powakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Młodzież przybyła z Panią Elżbietą Wiejacką–bibliotekarką szkolną. Omawiana powieść Meg Wolitzer pt. ”Pod kloszem” zaskoczyła nas ciekawą fabułą oraz niespodziewanym zakończeniem. Opowiada ona o radzeniu sobie ze stratą bliskiej osoby, o godzeniu się z własnym losem, o depresji, która powstaje w wyniku traumatycznych oraz katastrofalnych decyzji. Porusza także takie tematy jak: bezsilność człowieka oraz akceptację wśród innych. Rzadko kiedy możemy spotkać powieść o stracie i żałobie, w których pojawia się magia. Zgodnie stwierdziliśmy, że powieść się nam podobała, jest godna polecenia dla młodzieży która przeżywa różne problemy emocjonalne.