Biblioteka jest teraz otwarta

Niezwykłe spotkanie z Romualdem Koperskim

Na zaproszenie Dyskusyjnego Klubu Książki z Siedlisk oraz Biblioteki Publicznej w Tuchowie w piątek o godz.9.00 przybył na spotkanie do Zespołu Szkół w Siedliskach Pan Romuald Koperski. Podróżnik, zdobywca Syberii, autor bestsellerów o Syberii („Pojedynek z Syberią”, „Przez Syberię na gapę”, „Syberia zimowa Odyseja”), laureat prestiżowej nagrody „Kolosa” i tytułu Podróżnika roku 1999, fotograf, muzyk pianista, rekordzista Guinnessa w grze na fortepianie. Były pilot wojskowy, nurek, jednym słowem człowiek o bardzo ciekawej osobowości i historii. Podczas półtoragodzinnego spotkania opowiadał niezwykle interesująco o swoich wyprawach przez daleką Syberię, ilustrując to fotografiami. Na zakończenie wykonał też mini koncert na pianinie. Po spotkaniu z młodzieżą klubowicze z DKK mogli osobiście porozmawiać z autorem oraz zakupić jego książki. Zapraszamy do fotogalerii biblioteki. Spotkanie sfinansowano ze środków Instytutu Książki w ramach programu Dyskusyjnych Klubów Książki.