Tydzień Bibliotek 8-15 maja 2012 r.

Rozpoczyna się IX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek pod hasłem „Biblioteka ciągle w grze!”.
Przygotowaliśmy dla naszych czytelników szereg propozycji:
08 maja godz. 10.30 spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki – Czytelnia w Tuchowie.
09 maja godz. 9.00 spotkanie z Izabelą Klebańską autorką książek dla dzieci – Sala widowskowa DK.
09-15 maja kiermasz książek Izabeli Klebańskiej – Biblioteka w Tuchowie i Jodłówce Tuchowskiej.
09 maja godz. 11.15 spotkanie z Izabelą Klebańską Filia w Jodłówce Tuchowskiej.
10 maja Spotkanie DKK w Siedliskach Dyskusja nad książką pt. ” Cień wiatru” C. L. Zafona.
Bookcrossing- tzw. Akcja Uwalniania Książek w dowolnych miejscach i w instytucjach użyteczności publicznej – Filia w Siedliskach.
Wystawa sport i piłka nożna – Filia w Siedliskach.
Konkursy:
plastyczny „Królestwo Maciusia Pierwszego” dla najmłodszych.
literacki – X Małopolski Konkurs Literacki pt. ”I ja poetyckie światy kreuję…” dla uczniów klas gimnazjalnych i licealnych.
22 maja godz. 11.00 spotkanie z Barbarą Kosmowską autorką książek dla młodzieży oraz dorosłych – Sala widowiskowa DK.
Polecamy także :
Salon Poezji „Szymborska kontrasty” 13 maja godz.11.00 Teatr Solskiego Tarnów.
Spotkanie z Corrine Hoffman autorką książki „Biała Masajka” WBP Kraków 15 maja godz.17.30, które poprowadzi Kazimiera Szczuka Serdecznie zapraszamy !