Podsumowanie konkursu plastycznego w Filii w Jodłówce Tuchowskiej

IMG_1545W dniu 19 czerwca odbyło się w Zespole Szkół w Jodłowce Tuchowskiej uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego „Wiosna dookoła”. Nagrody zwycięzcom konkursu wręczyły: Pani Bożena Wrona dyrektor Biblioteki Publicznej w Tuchowie, Pani Alicja Gawron dyrektor Zespołu Szkół oraz Maria Wabno kierownik Filli. Na konkurs wpłynęło 33 prace z kl. 0 – III. Jury w składzie: Wiesława Hudyka, Bożena Wrona i Kinga Kulas postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych:
Oddział przedszkolny:
I miejsce Konrad Zbylut
II miejsce Marta Starzyk
III miejsce Mikołaj Osika
Wyróżnienie: Zuzanna Wal
I miejsce Dominik Kukułka
II miejsce Alicja Firlit
III miejsce Aleksandra Ptak
Wyróżnienia: Julia Swoszowska, Tomasz Witkowski, Aleksandra Smalarz
Klasy II – III
I miejsce Emilia Osika kl.III
II miejsce Michał Słota Kl. III
III miejsce Weronika Wojtanowska kl.II
Wyróżnienia: Weronika Smoszna Kl. II, Justyna Słota Kl. II, Patrycja Mikos kl. II
Pozostałe dzieci otrzymały nagrody pocieszenia. Gratulacje dla nagrodzonych oraz podziękowanie dla wszystkich uczestników konkursu. Prace można obejrzeć na wystawie w czytelni Biblioteki.