Baner katalogu biblioteki

Kontakt

Biblioteka Publiczna w Tuchowie
ul. Chopina 10
33-170 Tuchów
NIP 993-02-45-321
tel.: (+48) 14 652 50 08
e-mail: biblioteka@tuchow.pl

Biblioteka jest teraz nieczynna

A może zostanę programistą komputerowym.

linkJesteś młodym człowiekiem w wieku pomiędzy 15 a 19 lat. Zastanawiasz się, jaki wybrać zawód dla siebie, jak osiągnąć sukces w życiu?
Przyjdź w dniu 13 grudnia, o godzinie 11.00 do Biblioteki Publicznej w Tuchowie na spotkanie z młodym profesjonalistą, który pomoże ci podjąć decyzję. Tuchowska Biblioteka przystąpiła właśnie do realizacji projektu pod nazwą „Link do przyszłości. Młodzi. Internet. Kariera”
Podczas spotkania organizowanego w ramach projektu „Link do przyszłości” możesz porozmawiać z młodym, inspirującym profesjonalistą, poznać jego drogę do sukcesu oraz dowiedzieć się jaką rolę w jego pracy odgrywają nowe technologie. Poznasz także zawody, na które prognozowane jest zapotrzebowanie w przyszłości i weźmiesz udział w quizie, który pozwoli Ci zorientować się w aktualnej sytuacji i trendach na rynku pracy oraz roli nowych technologii.
Gościem spotkania w Tuchowskiej Bibliotece będzie Łukasz Anwajler z Warszawy, twórca aplikacji na telefony komórkowe dla firm z Polski, Szwajcarii i USA, organizator konferencji, młody przedsiębiorca. Jeszcze w szkole podstawowej współtworzył jeden z największych portali tolkienowskich w Polsce, od 16. roku życia jako wolny strzelec programista aplikacji webowych. W wieku 19. lat stworzył system do zarządzania programem studiów, jednostkami organizacyjnymi oraz pracownikami Wydziału Architektury Politechniki .
Zapisy dla chętnych 30 osób na spotkanie trwają do dnia 5 grudnia w siedzibie biblioteki lub telefonicznie pod nr 146525008 lub też mailowo na adres b.wrona@tuchow.pl