Spotkanie z Żeglarzem

IMG_0062W czwartkowy wieczór odbyło się niezwykłe spotkanie w czytelni naszej biblioteki. Gościliśmy Władysława Bożka żeglarza, dziennikarza, poetę. Wspólnie z prowadzącym przy pomocy bardzo interesujących prezentacji multimedialnych przemierzaliśmy przez trzy godziny kanałami Europy zwiedzając miedzy innymi Amsterdam, Brukselę a później południową Francję na granicy z Hiszpanią. Podziwialiśmy pokaz wodnych sportów ekstremalnych. Zaś na zakończenie prowadzący zabrał nas w podróż po Morzu Śródziemnym, zwiedziliśmy Malagę, Maderę oraz Wyspy Kanaryjskie. Panie z tuchowskiego centrum Seniora przyłączyły się do organizacji spotkania – upiekły pączki i faworki, za co im serdecznie dziękujemy! Delektując się smakołykami przy kawie i herbacie zwiedzaliśmy Europę.