Finał konkursu „Wierszem malowane”

IMG_01059 maja odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym organizowanym przez naszą bibliotekę. W czytelni biblioteki tłumnie zgromadziły się dzieci klas 1-3 ze szkół podstawowych z rejonu gminy. Konkurs był związany z rokiem Juliana Tuwima – młodzi artyści wykonali ilustracje do wierszy tego poety. Wszyscy zgromadzeni oglądnęli wystawę pokonkursową, a na zakończenie otrzymali słodkości oraz „sówkowe” zakładki do książek. Zapraszamy wszystkich czytelników do oglądnięcia wystawy!!! Jury w składzie: Ryszard Flądro, Bożena Wrona, Dorota Dobarska po obejrzeniu 82 prac, postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
Nagrodzeni w grupie klas I: 1 m. Wiktoria Sikorska 2 m. Miłosz Czekaj 3 m. Alicja Sobyra
Wyróżnienia: Jakub Sukiennik, Filip Więcek, Julia Nalepka, Nikola Więcek, Kinga Fijor oraz uczestnicy zajęć z bajkoterapii ze SP w Tuchowie.
Nagrodzeni w grupie klas II: 1 m. Maciej Stańczyk 2 m. Natalia Cetera 3 m. Alicja Firlit
Wyróżnienie: Oliwia Starzyk
Nagrodzeni w grupie klas III: 1 m. Krzysztof Piórkowski 2 m. Mateusz Świegoda