Spotkanie w Jodłówce Tuchowskiej

IMG_1777W dniu 21 maja odbyło się spotkanie pań z Koła Gospodyń Wiejskich w filii Biblioteki w Jodłówce Tuchowskiej. Gościem spotkania była Bernadeta Kukułka zajmująca się między innymi wykonywaniem kompozycji kwiatowych, koszyczków z bibuły i innych materiałów. Jej dziełem jest wykonany w ubiegłym roku wieniec dożynkowy, który reprezentował Jodłówkę Tuchowską na dożynkach gminnych, natomiast na dożynkach powiatowych w Rzepienniku Strzyżewskim reprezentował Gminę Tuchów zdobywając II miejsce w kategorii „wieńca współczesnego”. Artystka prezentowała swój warsztat twórczy, zachwyciła obecnych swą misterną pracą. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze przy ciastku, kawie i herbacie. Umówiono się na kolejne spotkanie za miesiąc. W czytelni można obejrzeć kompozycje kwiatowe Pani Bernadety oraz ozdoby wykonane przez Panią Józefę Zbylut.