Spotkania z pasjami

W ramach grantu Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej i Fundacji Orange nasza Biblioteka bierze udział w projekcie edukacyjno-animacyjnym dla seniorów „Spotkania z pasjami”. Projekt ten zakłada przeprowadzenie na żywo w bibliotekach 12 spotkań w formie wideokonferencji skierowanych do osób starszych z udziałem specjalistów i znanych osób po 60. roku życia. Tematyka spotkań to m.in. kultura, ekonomia, finanse, profilaktyka zdrowotna, tradycje. Uczestnicy będą mogli wysłuchać wykładu zaproszonego gościa , wziąć udział w dyskusji , a także zadać pytanie za pomocą czatu. Zostanie także zorganizowany dla nich specjalny konkurs.
Spotkania będą odbywać się w każdy czwartek o godzinie 11 od września do listopada. Udział w spotkaniu jest bezpłatny i niezobowiązujący. Data pierwszego wykładu to 19 września 2013 roku. Serdecznie zapraszamy.