DKK: Nowa Grupa! Nowa Energia!

wwwd9 września odbyło się pierwsze powakacyjne spotkanie młodzieżowego DKK działającego przy BP w Tuchowie. Uczestnikami comiesięcznych rozmów o książce są głównie uczniowie z Burzyna, ze względu na to, że poprzedni skład, który działał razem cztery lata, wyrósł i rozjechał się do szkół średnich, mogliśmy powitać całkiem nowy, młody zespół ludzi. Pierwsze spotkanie to przede wszystkim wprowadzenie w działalność DKK, moderatorka poinformowała na czym polega uczestnictwo, jak wyglądają spotkania, jak się do nich przygotować i jak uczestniczyć w dyskusji. Przypominamy, że DKK to Dyskusyjne Kluby Książki – działają one w całym kraju, zapisani klubowicze raz w miesiącu otrzymują do przeczytania tę samą książkę, o której rozmawia się na umówionym spotkaniu, uczestnictwo jest bezpłatne i dobrowolne, nie trzeba posiadać specjalnych talentów, wystarczy, że lubi się czytać!
Witamy nowych członków i życzymy wielu miłych chwil spędzonych z książką!