Biblioteka jest teraz otwarta

Zapraszamy do Małej Galerii „Przedstawmy się”

Wernisaż 01612 listopada o godzinie 16:30 odbył się w bibliotece wernisaż wystawy malarstwa Honoraty Chajec – mieszkanki Lubaszowej, absolwentki tarnowskiego Liceum Sztuk Plastycznych.
Przybyło wielu gości, dla których sztuka jest innym spojrzeniem na otaczającą nas rzeczywistość oraz sposobem wyrażania siebie i swoich emocji.
Prace autorki zachwyciły każdego, nikt nie przeszedł obok nich obojętnie. Na twarzach zwiedzających można było dostrzec zamyślenie, uśmiech, a przede wszystkich podziw dla kunsztu artystki.
Kolejny raz okazało się, że nasza Mała Galeria „Przedstawmy się” jest doskonałym miejscem zaprezentowania prac i poznania ludzi bogatych duchowo, a mieszkających w naszych regionie.
Zapraszamy wszystkich do zwiedzania tej niezwykłej wystawy, a artystce gratulujemy talentu!