Posumowanie konkursu plastycznego Filia w Jodłówce Tuchowskiej

IMG_206715 listopada w Zespole Szkół w Jodłówce Tuchowskiej odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego pt. „Ilustracje do wierszy Juliana Tuwima”, ogłoszonego przez tamtejszą filię tuchowskiej Biblioteki Publicznej. Obecne były dzieci z oddziału przedszkolnego i dzieci z kl. I–III.

Zebranych przywitała dyrektor Zespołu Szkól Katarzyna Osika. Nagrody i dyplomy wręczyła Bożena Wrona – dyrektor Biblioteki Publicznej w Tuchowie i Maria Wabno kierownik filii.
Na konkurs wpłynęło 41 prac z klas O-III. Jury w składzie: Bożena Wrona, Ewa Bućko i Maria Wabno postanowiło przyznać następujące nagrody i dyplomy w trzech kategoriach wiekowych:

Oddział przedszkolny
I miejsce – Karolina Czuba
II miejsce – Wiktoria Bąk
III miejsce – Dariusz Mikos

Wyróżnienia: Szymon Mikos, Dominika Wojtanowska, Marzena Wabno, Emilia Karaś, Mateusz Tereszkiewicz

Klasa I-II
I miejsce – Mikołaj Osika
II miejsce – Konrad Zbylut
III miejsce – Agnieszka Wantuch
Wyróżnienia: Zuzanna Wal, Krzysztof Iwański, Wiktoria Reczkowska

I miejsce – Tomasz Witkowski
II miejsce – Julia Swoszowska
III miejsce – Oskar Król
Wyróżnienia: Aleksandra Ptak, Magdalena Słomska.

Pozostałe dzieci otrzymały nagrody pocieszenia: malowanki, ozdobne ołówki i długopisy oraz zakładki z sówką. Serdecznie gratulujemy uczestnikom konkursu i zachęcamy do czytania książek. Prace można obejrzeć w czytelni biblioteki w Jodłówce Tuchowskiej.