Zapraszamy na spotkanie autorskie

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie – promocyjne – albumu „Magia Tuchowa”, które odbędzie się 7 stycznia (wtorek) o godz. 17:00 w czytelni naszej biblioteki. Album został wydany przez Burmistrza Tuchowa, a jego autorem jest Wiktor Chrzanowski:

„Od ponad roku, przemierzając drogi, ścieżki i szlaki w Tuchowie i okolicy, wykonywałem zdjęcia na potrzeby albumu „Magia Tuchowa”. Czas ten spędziłem w otoczeniu niesamowitej przyrody; cztery pory roku, różne pory dnia i nocy, śnieg i słońce, zimno i ciepło. Miałem możliwość poznania ciekawych osób, spotkania się z życzliwością i otwartością ludzi.
Przebyte kilkaset kilometrów wśród lasów i pól, pozwoliło na jeszcze lepsze poznanie okolicy. Odkryłem nowe i ciekawe miejsca, które będą źródłem inspiracji wielu kolejnych fotografii.”
zaproszenie