Dostęp do książek elektronicznych

ibukOd stycznia 2014 roku uruchomiliśmy w naszych placówkach bibliotecznych w Tuchowie, Siedliskach i Jodłówce Tuchowskiej nową ofertę: czytelnię internetową ibuk libra. Wraz z bibliotekami województwa małopolskiego wykupiliśmy dla naszych czytelników dostęp do wybranych publikacji elektronicznych na platformie ibuk libra. Obecnie dla czytelników tuchowskich placówek bibliotecznych jest dostępnych 1165 tytułów książek. Można z nich korzystać z komputerów w bibliotece. Ponadto wszyscy czytelnicy, którzy posiadają aktywną kartę biblioteczną w naszych placówkach mogą otrzymać indywidualny kod dostępu i korzystać z oferty czytelni internetowej także na swoich prywatnych komputerach domowych. Serwis IBUK LIBRA umożliwia dostęp do elektronicznych publikacji z oferty Wydawnictwa Naukowego PWN oraz innych wydawnictw. Na stronie internetowej www.ibuk.libra.pl można znaleźć informacje o zasadach korzystania z czytelni książek elektronicznych. Wszystkie osoby zainteresowane nową ofertą zapraszamy do biblioteki w Tuchowie oraz jej filii w Jodłówce Tuchowskiej i Siedliskach.