Warsztaty plastyczne w Filii w Jodłówce Tuchowskiej

Podczas ferii w filii biblioteki w Jodłówce Tuchowskiej odbywały się warsztaty plastyczne, które prowadziły: Joanna Albin i Bernadeta Kukułka. Pani Joanna Albin uczyła zainteresowanych, jak można ozdobić różne przedmioty: słoiki, flakoniki, butelki, puszki lub też odnowić zniszczone przedmioty przy zastosowaniu techniki decoupage. Natomiast z Panią Bernadetą Kukułką wyplatano koszyczki z wikliny papierowej oraz robiono kolorowe kwiatki z bibuły. W zajęciach uczestniczyły dzieci, młodzież oraz dorośli. Powstałe podczas warsztatów prace można obejrzeć w czytelni biblioteki. Biblioteka składa gorące podziękowania obu Paniom, które poprowadziły zajęcia plastyczne podczas tegorocznych ferii zimowych oraz wszystkim uczestnikom.