Stało się! Do sześciu razy sztuka!

122Po kilkukrotnych próbach, składaniu różnych wniosków do różnych instytucji, nareszcie stało się.
W Filii Biblioteki Publicznej w Siedliskach 20 lutego w czwartek odbyło się uroczyste podsumowanie realizacji zadania pod nazwą ”Zakup wyposażenia dla nowo otwartej Filii w Siedliskach” z programu Wieloletniego Kultura+ Biblioteka +Infrastruktura Bibliotek.
Po poetycko – muzycznym wprowadzeniu w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół w Siedliskach, Dyrektor Biblioteki w formie prezentacji przedstawiła cele zrealizowanego projektu oraz osiągnięte rezultaty. Najlepszym dowodem na to, iż projekt był ważny i potrzebny społeczności Siedlisk jest 95% wzrost zainteresowania ofertą biblioteki. Były gratulacje dla bibliotekarzy od Burmistrza Tuchowa, przedstawicieli Powiatowej Biblioteki Publicznej w Tarnowie oraz od wszystkich gości , którzy licznie przybyli na tą biblioteczną uroczystość. Nowa, przestronna, doskonale wyposażona biblioteka z ciekawą ofertą , gdzie obok książek i czasopism można korzystać z najnowocześniejszego sprzętu komputerowego czy innych atrakcji, będzie miejscem, które z pewnością warto odwiedzić. Dziękujemy Paniom Annie Łazarek i Annie Ogieli za pomoc w przygotowaniu uroczystości i dziewczynom za piękny występ.