Światowy tydzień E-Książki w BP w Tuchowie

Z przyjemnością informujemy, że z okazji Światowego Tygodnia E-książki w dniach 3-9 marca br., czytelnicy Biblioteki Publicznej w Tuchowie otrzymają bezpłatny dostęp do ponad 8000 publikacji oferowanych przez platformę IBUK Libra (http://libra.ibuk.pl/).
Zakres tematyczny księgozbioru obejmuje pełne spektrum dziedzin – od marketingu i zarządzania poprzez finanse, rachunkowość, psychologię, rozwój osobisty, technikę, literatur piękną, po prawo i języki obce.
Wszystkich zainteresowanych czytelników, którzy chcą w pełni wykorzystać możliwości jakie stwarza dostępu do zasobu ibuków, zachęcamy do pobrania indywidualnego kodu PIN, który można otrzymać w Bibliotece w Tuchowie oraz filiach bibliotecznych. Utworzenie na platformie indywidualnego konta czytelniczego (myIBUK) i powiązanie go za pomocą otrzymanego kodu PIN z zasobem Małopolskie Biblioteki Publiczne, pozwala na korzystanie z ibuków także na domowych komputerach.