DKK w Siedliskach

dkk Siedliska02.201426.02.2014 r. – kolejne spotkanie DKK dla dorosłych w Siedliskach. Rozmawiano o książce Magdaleny Zawadzkiej pt. ,,Gustaw i ja”’, która wręcz urzekła wszystkich klubowiczów. Jest to bardzo osobista, refleksyjna, a nawet można powiedzieć zaczarowana opowieść, o szczęśliwej miłości aktorskiej pary, która starszemu pokoleniu znana jest ze srebrnego ekranu i desek teatru. To opowieść o miłości do siebie, do życia i aktorstwa od początku do końca. Po prostu szczęśliwy związek, który przetrwał i wzloty, i upadki. Książka jest pięknie wydana, zawiera dużą ilość zdjęć, grafik, a nawet zeskanowanych listów, co bardzo uprzyjemnia czytanie i sprawia jakbyśmy przeglądali rodzinny album i poznawali sekrety.
Bardzo lekka i przyjemna lektura na zimowe wieczory przy kominku i herbacie.