Baner katalogu biblioteki

Kontakt

Biblioteka Publiczna w Tuchowie
ul. Chopina 10
33-170 Tuchów
NIP 993-02-45-321
tel.: (+48) 14 652 50 08
e-mail: biblioteka@tuchow.pl

Biblioteka jest teraz nieczynna

Patrz w przyszłość!

IMG_0547Mamy za sobą spotkanie w ramach 2 edycji projektu „Link do przyszłości. Młodzi. Internet. Kariera” organizowanego przez firmę Microsoft, Polsko-Amerykańską Fundację Wolności oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Akcja ma za zadanie wspierać młodych ludzi z małych miejscowości w podejmowaniu świadomych wyborów zawodowych w sposób szeroki i nieszablonowy, uwzględniając rozwój społeczeństwa informacyjnego i gospodarki opartej na wiedzy.
13 marca gościem Biblioteki Publicznej był Krzysztof Kotkowicz – administrator serwerów, przedsiębiorca i bloger. Opowiedział on o swojej niekonwencjonalnej ścieżce zawodowej. Pokazał, w jaki sposób swoją fascynację Internetem przekuł w biznes, wspominając nie tylko o sukcesach, ale i o porażkach, jakie odniósł w czasie tych kilkunastu lat. Podpowiadał, w jaki sposób można zarabiać w Internecie, będąc nastolatkiem. Próbował zainspirować zebranych, aby rozwijali swoje talenty, zainteresowania i uczynili z nich swój główny atut na rynku pracy.
Zainteresowanych projektem odsyłamy do http://linkdoprzyszlosci.pl/, gdzie można znaleźć wiele podpowiedzi i inspiracji.
IMG_0562