Biblioteka jest teraz otwarta

Spotkanie DKK w Siedliskach

005 (1) 18 marca odbyło się kolejne spotkanie DKK w bibliotece w Siedliskach. Omawiana była książka pt. „’Wyśpiewam wam wszystko” Urszuli Dudziak. Autorka to znana wokalistka jazzowa, która w odważny sposób opowiada o latach dzieciństwa, burzliwej młodości, swojej rodzinie, miłościach, romansach a także podróżach, karierze zawodowej, byciu matką oraz o tenisie jako pasji. Odsłania swoje zmagania z chorobą i intymne szczegóły z życia, co dla niektórych okazało się bulwersujące. Zastanawiające jest w tej książce kompletne pomieszanie czasu i przestrzeni w rozdziałach następujących po sobie. Czemu to miało służyć? – pytanie bez odpowiedzi. Ogólnie czyta się szybko i przyjemnie, szereg ilustracji wzbogaca całą prawdę o artystce, która niewątpliwie miała ciekawe życie.