Biblioteka jest teraz otwarta

Zapraszamy seniorów – „Spotkania z pasjami” – druga edycja

Po raz kolejny we wszystkich placówkach bibliotecznych w Gminie Tuchów będziemy realizować projekt „Spotkania z pasjami”. Spotkania będą odbywać się w czwartki o godzinie 11.15 od kwietnia do listopada, średnio dwa razy w miesiącu. Data pierwszego spotkania to 10 kwietnia 2014 roku.
Seniorzy uczestniczący w zajęciach będą mogli podczas spotkania na żywo (poprzez internetową wideokonferencję) poznać osoby ciekawe, chętnie dzielące się swoimi pasjami z innymi. Będzie możliwość zadania pytania osobie, która jest bohaterem spotkania. Jest to także szansa na to, aby aktywne spędzić czas wolny, spotkać się z innymi ludźmi, nawiązać nowe znajomości. W planie projektu jest zorganizowanie 15 spotkań. Gośćmi spotkań będą osoby znane, które opowiedzą o swoich zainteresowaniach, jak również osoby mniej znane, ale równie aktywnie spędzające czas wolny. Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa !!!