Spotkania z pasjami

IMG_0621„Miasto moje a w nim…” pod takim hasłem rozpoczęliśmy kolejną edycję „Spotkań z pasjami”- projektu Fundacji Orange.
Spotkania z pasjami to ciekawa i nowatorska formuła skierowana do seniorów, polega ona na spotkaniach ze znanymi osobami poprzez transmisję na żywo w Internecie – tzw. Streaming online. Uczestnicy mogą zadawać pytania zaproszonemu gościowi poprzez czat. Audycja jest skierowana do konkretnych odbiorców – seniorów. Ma zachęcać ich do rozwijania własnych pasji i pokazać, w jaki sposób mogą pomóc im w tym nowe technologie.
Aktor – Emilian Kamiński – opowiadał o swoich dwóch wielkich pasjach: Warszawie i teatrze. Przedstawił swoje sposoby na życie oraz drogę ich wprowadzania. Dzięki temu spotkaniu dał się poznać jako szalenie ciekawy człowiek, pełen pasji i pomysłów, wykorzystujący własną energię na pomoc słabszym i pokrzywdzonym przez los, a także jako lokalny patriota hołubiący własne miasto – Warszawę.
Projekt realizowany jest także w filiach w Jodłówce Tuchowskiej oraz Siedliskach.