Czytania ciąg dalszy

siostry13 maja bibliotekę w Tuchowie odwiedziły dzieci z Ochronki Zgromadzenia Sióstr Służebniczek BDNP Niepublicznego Przedszkola w Tuchowie. Siostry i wychowawczynie przyprowadziły wszystkich podopiecznych w związku z tym czytanie odbywało się w dwóch turach. O dziewiątej „Rady nie od parady” czytała Pani Maria Wójcik, a o dziesiątej – młodszej grupie – Pani Jadwiga Ratuszyńska. Cudownie było patrzeć z jak wielkim zainteresowaniem dzieciątka wsłuchiwały się w „babcine” czytanie, nie bez znaczenia był tu z pewnością talent aktorski obydwu pań, a także łatwość z jaką błyskawicznie zjednały sobie słuchaczy. Przedszkolaki wręczyły „bibliotecznym babciom” czerwone serca oraz zaśpiewały w podziękowaniu piosenkę.
siostry 2
siostry 3