Baner katalogu biblioteki

Kontakt

Biblioteka Publiczna w Tuchowie
ul. Chopina 10
33-170 Tuchów
NIP 993-02-45-321
tel.: (+48) 14 652 50 08
e-mail: biblioteka@tuchow.pl

Biblioteka jest teraz nieczynna

Uroczyste zakończenie Tygodnia Bibliotek

konkursUroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursie plastycznym odbyło się 15 maja, na zakończenie Tygodnia Bibliotek. Tradycją już stało się, iż na wiosnę Biblioteka Publiczna w Tuchowie organizuje konkurs plastyczny. Regulamin i zaproszenie do wzięcia udziału przekazywane jest do szkół, dzieci indywidualnie lub pod kierunkiem nauczycieli przygotowują prace. W tym roku zadaniem uczestników było wykonanie okładki książki pod tytułem „Wiosna w moim mieście”.
Prace dzieci oceniane były pod kątem samodzielności wykonania, doboru techniki oraz rozwinięcia. Dziękujemy nauczycielom i rodzicom za zachęcenie do wzięcia udziału w konkursie, ale najbardziej dzieciom za trud włożony w przygotowanie dzieł.
29. 04. 2014r. jury w składzie: Ryszard Flądro, Bożena Wrona, Dorota Dobarska po obejrzeniu 81 prac, postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia w konkursie plastycznym „ Wiosna w moim mieście”
Nagrodzeni w grupie kl. 1-3;
I miejsce Zuzanna Pypeć
II miejsce Agnieszka Wantuch
III miejsce Amelia Bajorek
Wyróżnienia:Julita Wiejacka, Wiktoria Reczkowska, Natalia Molek, Alicja Firlit
Nagrodzeni w grupie klas 4 – 6;
I miejsce Bartosz Dudek
Tomasz Rempała
II miejsce Kacper Kozioł
III miejsce Justyna Czerwińska
Wyróżnienia:Adrianna Ustianowska, Marcelina Martuś, Kinga Wiącek, Mateusz Świegoda, Agata Świderska,Emilia Gryboś
Nagrodzonym życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu! Zapraszamy do obejrzenia wystawy pokonkursowej.