Podsumowanie konkursu plastycznego w Filii w Jodłówce Tuchowskiej

jodłowka k14 maja w Zespole Szkół w Jodłówce Tuchowskiej odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego” Mój bajkowy świat” ogłoszonego przez Filię, adresowanego dla dzieci kl. O –I. W dniu 7 maja 2014 Jury w składzie: Bożena Wrona, Wiesława Hudyka i Ryszard Flądro po obejrzeniu 29 prac postanowiło przyznać następujące nagrody: Kategoria Klasa I
I miejsce Joanna Wantuch
II miejsce Mateusz Zbylut
II miejsce Oliwia Podraza
Wyróżnienia Kamil Karaś, Agnieszka Wantuch, Anna Witek
Kategoria Klasa 0
I miejsce Marzena Wabno
II miejsce Mateusz Tereszkiewicz
II miejsce Dariusz Mikos
III miejsce Karolina Lachowicz
Wyróżnienia:Bartek Gogola, Natalia Niziołek, Szymon Mikos, Mikołaj Machowski, Tomasz Skrężyna.
Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Bibliotekę Publiczną w Tuchowie Filia w Jodłówce Tuchowskiej. Nagrody wręczyły: Dyrektor Zespołu Szkół Katarzyna Osika i Dyrektor Biblioteki Publicznej w Tuchowie Bożena Wrona.
Serdecznie gratulujemy uczestnikom konkursu i zachęcamy gorąco do czytania książek.