Spotkanie z poetką Janiną Halagardą w Jodłówce Tuchowskiej.

IMG_2274Na zaproszenie Filii Biblioteki w Jodłówce Tuchowskiej odbyło się 21 maja w Zespole Szkół spotkanie z Panią Janiną Halagardą autorką ponad 200 wierszy dla dzieci i dorosłych, właścicielką bloga o podobnej tematyce: „Jeden uśmiech, jedna łza”. Uczestniczyły dzieci z Przedszkola i klasy I – III z wychowawcami. Pani Janina urodziła się w Jodłówce Tuchowskiej, tutaj uczęszczała do szkoły podstawowej. Podczas spotkania mówiła jak wiele radości, przyjemności i satysfakcji daje jej pisanie. Swoją przygodę zaczęła pisząc dla swojej wnuczki, która mieszka koło Warszawy, a teraz okazało się że jej twórczością jest zainteresowane szerokie grono czytelników. Swoje wiersze publikuje na stronach internetowych: http://jedenusmiech25.blog.onet.pl oraz www.przedszkolowo.pl i Facebooku.