Baner katalogu biblioteki

Kontakt

Biblioteka Publiczna w Tuchowie
ul. Chopina 10
33-170 Tuchów
NIP 993-02-45-321
tel.: (+48) 14 652 50 08
e-mail: biblioteka@tuchow.pl

Biblioteka jest teraz nieczynna

Będzie się działo!

Miło nam poinformować, iż biblioteka otrzymała dofinansowanie na realizację działania pod nazwą: „Zorganizowanie cyklu warsztatów inscenizowanych Nauka w codzienności – ciekawostki świata natury – pompowanie wyobraźni oraz druk zakładek do książek. Umowę na realizację zadania podpisano w Urzędzie Marszałkowskim 9 września 2014 i od razu przystąpiliśmy do realizacji!
Koszt przedsięwzięcia to 6 894,80 zł z czego 4787,20 zł pochodzi z pomocy w ramach działania 413 wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów w ramach programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.
W warsztatach uczestniczyć będą uczniowie najmłodszych klas z Burzyna, Jodłówki Tuchowskiej, Lubaszowej, Siedlisk i Tuchowa. W pięciu dwugodzinnych spotkaniach uczestniczyć będzie w sumie 150 dzieci. Relację z warsztatów z pewnością zamieścimy na naszej stronie internetowej. Zajęcia mają charakter proekologiczny, będą pobudzać wyobraźnię i pokażą jak ważna jest natura w naszym życiu. W ramach przedsięwzięcia powstały również zakładki do książek, przypominające o szkodliwości wypalania traw, w których wykorzystano zdjęcia z akcji Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuchowie, za użyczenie zdjęć dziękujemy druhowi Łukaszowi Giemzie.
Serdecznie dziękujemy Wiktorowi Chrzanowskiemu z Pogórzańskiego Stowarzyszenia Rozwoju za pomoc w przygotowaniu wniosku i konsultacje.

log1log2log3