Multimedialne kursy w bibliotece!

Szanowni Państwo! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów multimedialnych http://kursy123.pl/ , można w nich uczestniczyć w dowolnym czasie i miejscu, także w Bibliotece Publicznej w Tuchowie i jej filiach w Siedliskach i Jodłówce Tuchowskiej, niezbędny jest jednak dostęp do internetu oraz słuchawki z mikrofonem(w przypadku testów językowych – program sprawdza również wymowę), a także kod aktywacyjny.
Biblioteka może zakupić dostęp do pięciu wybranych kursów, dlatego zwracamy się z prośbą o zapisywanie się na poszczególne szkolenia, abyśmy mogli złożyć odpowiednie zamówienie. Kursant otrzymuje kod dostępu do kursu, może śledzić ilość czasu poświęconą na naukę oraz postępy w zdobywaniu wiedzy i umiejętności. Decyzja przystąpienia do udziału w programie jest zależna od ilości zainteresowanych osób! Jeśli więc jesteście zainteresowani namówcie znajomych, może ktoś również się zdecyduje. Dostęp do kursów za pośrednictwem biblioteki będzie nieodpłatny.
A to oferta kursów do wyboru:
E-kursy językowe:

FunEnglish.pl – multimedialny podręcznik do nauki angielskiego dla dzieci w wieku 6-12 lat

Angielski123 – poziomy A1-B2

Niemiecki123 – poziomy A1-B1