Spotkanie Koła Gospodyń Wiejskich w Jodłówce Tuchowskiej

We wtorek 10 stycznia 2015 r. odbyło się kolejne spotkanie Pań z Koła Gospodyń Wiejskich. Zaproszono Panią Wandę Janiczek, która kolejny już raz prezentowała nowe naczynia firmy TUPPREWARE. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze przy ciastku, kawie i herbacie.
Dla zainteresowanych podaję że Koło powstało przy Bibliotece w 2007 r. Od początku przewodniczy mu Pani Halina Słomska. Spotkania odbywają się w trzeci wtorek miesiąca, a w razie potrzeby częściej. Oprócz wspólnych dyskusji, wymiany poglądów prowadzone są różne pokazy naczyń, kosmetyków, makijażu, itp. Organizowane są wycieczki oraz warsztaty plastyczne z zakresu wykonywania kompozycji kwiatowych, stroików świątecznych, a także dotyczące zdrowego odżywiania.
Członkinie Koła bardzo chętnie włączają się w przygotowywanie różnych imprez i uroczystości w naszej miejscowości.
Zapraszamy chętne Panie do powiększenia naszego grona.