Zapraszamy do uczestnictwa warsztatach

Projekt „Otwarte drzwi” to półroczny cykl warsztatów łączących różne dziedziny sztuki z którego będą mogli korzystać młodzi mieszkańcy naszej Gminy. Uczestnicy stworzą własne dzieła literackie, plastyczne czy instalacje, które zostaną zaprezentowane podczas wystaw i happeningów. Zajęcia poprowadzi poetka, fotograf i animatorka kultury – Joanna Bąk. Spotkania rozpoczną się podczas ferii zimowych i będą odbywać się w Bibliotece Publicznej w Tuchowie oraz w filii BP w Jodłówce Tuchowskiej.

Terminy zajęć podczas ferii zimowych:

Termin: 17.02 (wtorek) i 24.02 (wtorek) / kontynuacja w roku szkolnym w nowym terminie
Godz. 9:00 – grupa młodsza (kl. 4-6 szkoły podstawowej)
Godz. 12:00 – grupa starsza (gimnazjum)

Biblioteka Publiczna w Tuchowie / Filia w Jodłówce Tuchowskiej
Termin: 16.02 (poniedziałek) i 23.02 (poniedziałek) / kontynuacja w roku szkolnym w nowym terminie
Godz. 9:00 – grupa starsza (gimnazjum)

Termin: 18.02 (środa) i 25.02 (środa) / kontynuacja w roku szkolnym w nowym terminie
Godz. 9:00 – grupa młodsza (kl. 4-6 szkoły podstawowej)
Godz. 12:00 – grupa starsza (gimnazjum)

Warsztaty „Otwarte drzwi” realizowane w ramach stypendium Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego na przedsięwzięcia związane z upowszechnianiem kultury są bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy prowadzone są w Bibliotece Publicznej w Tuchowie oraz w Filii BP w Jodłówce Tuchowskiej do dnia 13 lutego; o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.