Rozdanie nagród w Jodłówce Tuchowskiej

8 (1)13.04.2015r. odbyło się w Zespole Szkół w Jodłówce Tuchowskiej uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego ogłoszonego przez Filię Biblioteki Publicznej „Życie Stumilowego Lasu” dla klas 0 – III. Nagrody wręczyła dyrektor Biblioteki Publicznej w Tuchowie oraz Maria Wabno w obecności Katarzyny Osika dyrektor Szkoły.Na konkurs wpłynęło 47 prac.Jury w składzie: Joanna Bąk, Bożena Wrona i zespół warsztatowy gimnazjalistów z Tuchowa postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach :
Oddział Przedszkolny:
I miejsce Magdalena Smoszna
II miejsce Arkadiusz Reczkowski
III miejsce Łukasz Gieniec
Wyróżnienia: Agata Słomska, Jakub Wantuch, Mateusz Styrkowiec, Kacper Starzyk, Dariusz Mikos.
I miejsce Dawid Smoszna
II miejsce Kamil Baran
III miejsce Maciej osika
Wyróżnienia: Marzena Wabno, Daria Zbylut, Szymon Mikos.
Klasa II – III
I miejsce Oliwia Podraza kl. II, Wiktoria Reczkowska kl. III
II miejsce Agnieszka Wantuch kl. II, Natalia Obnowska kl. III
III miejsce Krzysztof Iwański kl. III
Wyróżnienia: Weronika Arwaj, Jakub Słomski, Mikołaj Osika, Franciszek Woloszczuk.
Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Bibliotekę Publiczną w Tuchowie.Pozostałe dzieci otrzymały nagrody pocieszenia: malowanki, przybory kreślarskie oraz zakładki do książek.
Dziękujemy wszystkim za udział i zachęcamy do korzystania z oferty Biblioteki.