WERNISAŻ WYSTAWY „PRZESTRZEŃ“ ORAZ „MAPY PAMIĘCI“

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy grup gimnazjalnych pt. „Przestrzeń“ oraz wernisaż wystawy grup młodszych pt. „Mapy pamięci“ biorących udział w warsztatach „Otwartych drzwi“ prowadzonych przez Joannę Bąk. Wydarzenie odbędzie się 23 maja o godz. 16:00 w Bibliotece Publicznej w Tuchowie – Filii w Jodłówce Tuchowskiej

Punktem wyjścia powstałych prac grupy starszej były miejsca znajdujące się w najbliższej okolicy związane z ważnym wydarzeniem bądź emocją, a sfotografowane przez uczestników warsztatów. Zdjęcia zostały wywołane w kolorach czarno-białych i przetworzone za sprawą farb akrylowych oraz wyobraźni. Dzięki twórczej pracy zmieniły się w unikalne pejzaże, w obrazy pełne barw i kolorów. Młodsza gupra stworzyła mapy przestrzeni, w których mieszkają dzieci biorące udział w warsztatach z zaznaczeniem ważnych punktów znajdujących się w najbliższej okolicy.