Akcja e-motywacja !!!

orangePamiętacie „Spotkania z pasjami”? W jesieni rusza kolejny projekt Fundacji Orange dla Bibliotek pod nazwą akcja: e-motywacja. Znów zapraszamy do biblioteki seniorów na sympatyczne spotkania z nietuzinkowymi postaciami. Nasza biblioteka już dwukrotnie uczestniczyła w podobnym projekcie i zawsze nasze tuchowskie spotkania z pasjami spotykały się z zainteresowaniem, może niewielkiej, ale wiernej grupy osób. Naszym marzeniem jest, by w planowanych na jesień i zimę spotkaniach uczestniczyło jeszcze więcej zadowolonych Tuchowian. Zapraszamy zatem gorąco do przyjścia do biblioteki. Pierwsze spotkanie już 17 września, a kolejne co około dwa tygodnie. Przypominamy, że uczestnictwo w spotkaniach jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. można uczestniczyć w dowolnym, wybranym przez siebie spotkaniu lub we wszystkich, wystarczy w wyznaczonym dniu przyjść do biblioteki na 11.15 i rozsiąść się wygodnie.
Korzyści dla osoby uczestniczącej w zajęciach:
 Możliwość spotkania na żywo (poprzez internetową wideokonferencję) osób ciekawych i żyjących aktywnie
 Możliwość zadania pytania osobie, która jest bohaterem spotkania
 Aktywne spędzanie czasu wolnego
 Spotkanie się z innymi ludźmi, nawiązanie nowych znajomości
 Inspirowanie się działaniami innych ludzi w podobnym wieku
Transmisje będą rozpoczynały się o godzinie 11:15 i potrwają godzinę. Termin kolejnego spotkania to 8 października.
Gościem pierwszego spotkania będzie Hanna Sienkiewicz a kolejnego aktorka Emilia Krakowska. Porozmawiamy o mocy współpracy, czyli o inicjatywach grupowych, dzięki którym można często osiągnąć więcej niż w pojedynkę. O tym, kto będzie następnym bohaterem będziemy informować na bieżąco w bibliotece i na naszej stronie oraz na naszym facebooku. Do zobaczenia w bibliotece!