Akcja e-motywacja!

Już za tydzień 8 października na godzinę 11.00 zapraszamy wszystkich seniorów na kolejne spotkanie w ramach projektu Akcja e-motywacja. Naszym gościem będzie Emilia Krakowska.

Celem spotkania będzie podkreślenie ważności inicjowania działań grupowych i angażowania się w nie. O tym, że w ,,grupie jest siła”- słyszeliśmy wielokrotnie. Ale dlaczego warto jest współpracować i co ze współpracy może wynikać? Co możemy zrobić, kiedy ,,zewrzemy szyki”? Nierzadko dużo więcej niż w pojedynkę! Wspólnie możemy stworzyć przestrzeń otwartą na wymianę doświadczeń- razem możemy wypracować coś ważnego dla siebie i dla innych. Jak to zrobić? I czy ta współpraca może nam się do czegoś przydać? Zapraszamy wszystkich do biblioteki w Tuchowie.
orange