Zapraszamy do obejrzenia nowej wystawy!

legendnik 4Od dnia 3 listopada w Małej Galerii „Przedstawmy się” można obejrzeć nową wystawę. Są to fotografie, które zostały stworzone pod okiem Tomka Sikory i Joanny Bąk przez młodzież z Małopolski, w tym z Jodłówki Tuchowskiej, Olszyn, Tuchowa i Tarnowa. Tłem fotograficznym stały się m.in. przestrzenie Parku Krajobrazowego Pasma Brzanki wraz ze swym przyrodniczym pięknem i magiczną scenerią. Zdjęcia – pełne barwnych scen, często wyimaginowanych sytuacji, leżących gdzieś na pograniczu fantazji i absurdu – wykreowały niepowtarzalny klimat cyklu, układającego się w narracyjną opowieść o nas samych. Wystawa była wcześniej prezentowana podczas XXV Forum Ekonomicznego w Krynicy oraz w Galerii Sztuki Zamek w Suchej Beskidzkiej. Jest ona efektem projektu realizowanego dzięki Nagrodzie Województwa Małopolskiego „Ars Quaerendi” za wybitne działania na rzecz promocji i rozwoju kultury. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia niezwykłych fotografii.