Ograniczyć ograniczenia

IMG_1308W czwartek 19 listopada o godzinie 11:15 odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu dla seniorów „Akcja e-motywacja”. Temat spotkania to: ,,ograniczyć ograniczenia”. Celem była refleksja uczestników projektu nad własnymi ograniczeniami, lękami i obawami przed oceną a także konfrontacja tych uczuć ze swoimi planami i pomysłami na aktywność. Gościem specjalnym była podróżniczka, profesor antropologii na Uniwersytecie Warszawskim- Ewa Nowicka Rusek. Badaczka między innymi religijności, mniejszości narodowych i etnicznych. Podróżniczka i miłośniczka wypraw autostopem. Otwarta na różnorodność świata, poznawanie nowych miejsc i ludzi. Lubi dydaktykę, bo ma kontakt z młodzieżą. Uwielbia wysiłek fizyczny. Chodzi po górach i bardzo lubi narty biegowe. Podczas wypraw chętnie porusza się na rowerze tandemowym. W 2007 roku została laureatką konkursu ,,Człowiek bez barier”. Akcja e-motywacja realizowana jest także w Filii w Jodłówce Tuchowskiej oraz Siedliskach.