Akcja e-motywacja

IMG_04463 grudnia zakończył się w placówkach bibliotecznych naszej gminy projekt dla seniorów Akcja e-motywacja. Jego celem była aktywizacja i wspieranie osób starszych w rozwoju osobistym i społecznym. Uczestnicy zostali zaproszeni do udziału w przygodzie z odkrywaniem…siebie!. Spotkania dodawały odwagi i uzupełniały zapasy energii przydatne do życia aktywnego i spełnionego. W przyjaznej atmosferze publicznej biblioteki, wspólnie z Fundacją Orange motywowaliśmy się do działania. Odbyło się sześć spotkań, których bohaterami były osoby znane i mniej popularne… ale równie aktywne!.
” Świat idzie do przodu, a ja nie zgadzam się, aby szedł beze mnie” to słowa Zofii Czerwińskiej, która motywowała na ostatnim z cyklu spotkaniu e-motywacja. Dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w spotkaniach, mam nadzieję, iż były one źródłem wielu pozytywnych emocji.