Spotkanie DKK

dkk 009W środę 9 grudnia odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki.”Czarne serce” powieść E. P. Guerra to lektura, która wzbudziła wiele emocji od tych negatywnych po pozytywne. Wszyscy zgodnie zdecydowali, iż warto ją przeczytać i polecić innym. Fabuła świetna, nagłe zwroty akcji, niepewność czytelnika podczas czytania. Powieść to połączenie fantastyki, kryminału i romansu. Na kartach książek spotykamy bohaterów, których chciałoby się spotkać, porozmawiać z nimi. A co, gdyby okazało się, że postacie wychodzą z książek i mogą żyć wśród nas jak zwykli ludzie? Czyż to nie byłoby cudowne? Ciekawe tylko, jak kogoś takiego rozpoznać, prawda? Właśnie o tym jest ta powieść, dlatego warto przyjść do biblioteki i wybrać tę właśnie książkę. Najlepsze lektury to te, które zwierają w sobie tajemniczość, jak powiedział jeden z uczestników środowego spotkania w bibliotece.