Baner katalogu biblioteki

Kontakt

Biblioteka Publiczna w Tuchowie
ul. Chopina 10
33-170 Tuchów
NIP 993-02-45-321
tel.: (+48) 14 652 50 08
e-mail: biblioteka@tuchow.pl

Biblioteka jest teraz nieczynna

Spotkanie DKK

Siedliska DKKW środę 13 styczna w Bibliotece Publicznej w Siedliskach odbyło się pierwsze w nowym roku spotkanie DKK. Przedmiotem dyskusji klubowiczów była książka pt.” Czarny anioł: Opowieść o Ewie Demarczyk”.
„Czarnego anioła” czyta się z zapartym tchem i rosnącą fascynacją postacią i talentem Ewy Demarczyk. Posiadaczka wielkiego talentu, konsekwentna od początku do końca. Jak sama podkreślała: „Trzeba trzymać się tego, co się postanowiło, bo tylko wtedy nie ma ryzyka popełniania błędów”. Dla Ewy Demarczyk, scena była całym światem, publiczność zaś życiodajnym źródłem. Książka dostarcza zarówno dużo nieznanych faktów z jej życia jak również na temat jej fenomenu scenicznego. W książce zabrakło co prawda głosu samej piosenkarki, ale jak wiadomo, od lat Pani Ewa Demarczyk wywiadów nie udziela.
Jest to książka godna polecenia, szczególnie dla tych, którzy cenią kunszt Czarnego Anioła!
Spotkania DKK dla dorosłych odbywają się średnio raz w miesiącu, w terminie ustalanym wspólnie przez wszystkich klubowiczów. Zapraszamy chętnych do dołączenia się do klubu w Siedliskach. Porozmawiajmy o książkach!