Wystawa obrazów Alicji Klich – „Pejzaże i kwiaty” w Bibliotece w Jodłówce Tuchowskiej.

DSC_0505 W czytelni Filii Biblioteki w Jodłówce Tuchowskiej otwarto nową wystawę. Od lutego można podziwiać obrazy Alicji Klich pochodzącej z Ciężkowic, obecnie mieszkającej w Łęgu Tarnowskim. Jest ona emerytowaną nauczycielką. Maluje pejzaże i kwiaty. Jej ulubione techniki malarskie to olej i pastele. Sama mówi, że malowanie jest dla niej hobby, przyjemnością, także realizacją marzeń. Swoje prace prezentowała m.in. na wystawach: w Bibliotece Publicznej Tuchowie, Radłowie, Ciężkowicach, Pleśnej, Dąbrowie Tarnowskiej, Szczucinie, Żabnie, kilka lat temu także w Jodłówce Tuchowskiej. Zapraszamy do zwiedzenia wystawy.