Spotkania DKK Jodłówce Tuchowskiej

Wcześniej 15 stycznia podczas „Nocy w Bibliotece” miało miejsce także spotkanie DKK na którym omawiano powieść fantastyczną E. P. Guerra pt. „ Czarne serce”. Jak wynikło z dyskusji nie wszystkim podobała się fabuła powieści, ponieważ była zbyt chaotyczna i niedokładna. Jak stwierdziła jedna z uczestniczek, Ola bohaterowie podejmowali różne działania bez sensu i byli zbyt naiwni. Natomiast druga uczestniczka Gabrysia ma nadzieję, że w dalszej części rozwinie się akcja i lektura będzie bardziej ciekawa. Zatem czekamy na kolejne części.