Zapraszamy do świętowania Tygodnia e-książki!

logo_ibuk-150x102 Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Tygodnia E-książki w dniach 6-12 marca Platforma Ibuk Libra przygotowała dla naszych czytelników niespodzianki. Przez dziesięć dni czytelnicy IBUK Libra otrzymają dostęp do pełnych treści wszystkich książek z kategorii: literatura faktu, literatura kobieca, kryminał, sensacja, thriller.
Przypominamy także o dodatkowej książce miesiąca, nowa pozycja jest dostępna na stronie głównej IBUKA Libry przez jeden miesiąc, a pozostały do przeczytania czas odmierzy specjalny zegar.
Zachęcamy naszych czytelników do korzystania z platformy Ibuk Libra. Ponad 2300 tytułów dostępnych on-line. Wystarczy przyjść do biblioteki po kod dostępu i na domowym komputerze korzystać z najnowszych książek elektronicznych.