Baner katalogu biblioteki

Kontakt

Biblioteka Publiczna w Tuchowie
ul. Chopina 10
33-170 Tuchów
NIP 993-02-45-321
tel.: (+48) 14 652 50 08
e-mail: biblioteka@tuchow.pl

Biblioteka jest teraz nieczynna

Obierz kurs na języki obce. Przyjdź do biblioteki!

lerni_kurs_na_jezyki_zaj.png.2016-09-02-16-31-10Nauka aż pięciu języków obcych: angielskiego (w tym angielskiego biznesowego), niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego to nasza nowa oferta. Mogą z niej korzystać czytelnicy Biblioteki w Tuchowie oraz Filii w Jodłówce Tuchowskiej i Siedliskach. Każdy użytkownik może uzyskać bezpłatny dostęp do e-learningowych kursów przeznaczonych dla dorosłych, a także dla dzieci od 10 roku życia.
Kursy są dostępne na multimedialnej platformie lerni. Składają się z filmów, dialogów, fotolekcji, kącików gramatycznych, modułów nauki słówek czy sprawdzających poprawność wymowy. Metoda nauczania opiera się na naturalnych procesach poznawczych. Wykorzystuje tak zwaną immersję językową, czyli całkowite zanurzenie w języku, dzięki któremu w szybkim tempie można opanować wybrany język, a efekty widoczne są już po kilku sesjach nauki.
Do korzystania z kursów wystarczą: komputer, tablet lub smartfon, a także dostęp do Internetu. Każdy użytkownik biblioteki, może się od dzisiaj zgłaszać, aby otrzymać własny dostęp do platformy lerni. Można uczyć się w bibliotece, korzystając z naszych komputerów i urządzeń mobilnych, lub u siebie w domu.
Biblioteka oferuje dostęp do kursów dzięki udziałowi w projekcie „Kurs na języki obce”. Jest to nowy program firmy Funmedia realizowany we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.